طراحی داخلی


دکوراسیون داخلی


طراحی داخلی گروهی از کارهای مختلف در صنعت ساختمان را توصیف می کند که در عین حالی که متفاوت و وابسته به سلایق شخصی است کاملا تخصصی و هنری است.


طراح داخلی یا دکوراتیو کسی است که چنین پروژه هایی را انجام دهد. در گذشته، فضای داخلی به عنوان بخشی از پروسه ساختمان محسوب می شد. حرفه طراحی داخلی از توسعه جامعه و معماری پیچیده ای حاصل شد که ناشی از توسعه فرآیندهای صنعتی است.


دکوراتور داخلی در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم بوجود آمد. این حرفه تمرکز بر جنبه های زینتی و متحرک مانند رنگ، مبلمان، قالب گیری ها، قاب سازی و غیره در طراحی دارد.


طراح داخلی پروژه هایی که شامل تنظیم فاصله های طرح اولیه در داخل یک ساختمان و همچنین پروژه هایی که نیاز به درک درستی از مسائل فنی مانند آکوستیک، نور، دما، و غیره دارند را انجام می دهد. اکثر طراحان داخلی تحصیلاتشان در رشته های معماری است.

دکوراسیون داخلی, صنعت ساختمان, طراحی داخلی, مصالح ساختمان, دکوراسیون داخلی منزل, طراحی داخلی منزل, طراحی داخلی آشپزخانه, طراحی منزل

منبع : صنعت ساختمانطراحی داخلی
برچسب ها : داخلی ,طراحی ,ساختمان ,منزل ,هایی ,پروژه ,طراحی داخلی ,پروژه هایی ,منزل طراحی ,دکوراسیون داخلی ,داخلی منزل ,منزل طراحی داخلی